Související zápasy

56_20240830_123343.jpg

2x Jablonec, 4x Xaverov

To je fotbalové menu Orlicka pro tento víkend

Máme tu víkend a naši hráči jdou znovu do akce.

Dorosty zpátky v Ústí

Starší i mladší dorost se představí na atletickém hřišti v Ústí nad Orlicí, kam jim dorazí soupeř z Jablonce. Toto dvojutkání se hraje v sobotu.

Starší žáci - kategorie U14 a U15 se na hřišti v Ústí ukážou v neděli. Naši kluci si budou chtít napravit reputaci po středečních zápasech v Novém Bydžově. Trenér U15 Roman Žďárský vzkazuje: "Přijďte klukům pořádně zafandit, budeme to potřebovat!"

Kategorie U12 a U13 naopak v neděli vyrazí do Prahy, kde budou chtít předvést parádní výkony proti Xaverovu.

A béčko žáků se poprvé představí v Kerharticích, když se utkají s králickou Jiskrou 2008.

Pokud chcete nabídnout vašemu dítěti nové zážitky, sledujte náš web, kde se o víkendu dozvíte o náboru dětí do našeho klubu.