Související zápas

FK Orlicko
Sázava u LanškrounaOrlicko
3:4(1:1)
so 24. 8. 2024 14:00 @ Sázava u Lanškrouna - tráva, Luděk Skala okresní přebor starší žáci 8 + 1, 1. kolo

Béčko žáků začalo soutěž výhrou

Jako první z týmů žáků odehrálo zápas béčko v okresním přeboru.

Hodnocení:

V sobotu 24.8. vyjeli starší žáci Orlicka B ke svému prvnímu zápasu nové sezóny do nedaleké Sázavy. Po krátké přípravě a jednom přátelském utkání se mužstvo teprve sehrává. Do prvního poločasu jsme však vstoupili aktivně a po několika šancích, které bohužel neskončily gólem, se tlak přeměnil v penaltu, kterou proměnil kapitán Kodytek. Také hosté kopali penaltu, kterou s přehledem proměnili.

Za stavu 1:1 jsme vstupovali do druhého poločasu, který byl už více bohatý na góly. Soupeř byl produktivní a všechny šance proměnil. Nám k dobrému hernímu a taktickému výkonu pomohla posila z A mužstva hráč Endyš, který se blýskl hattrickem. Na závěr bych chtěl poděkovat klukům za přístup a plnit taktické pokyny, na které budeme navazovat. Uznání si zaslouží i soupeř, který odvedl parádní výkon a celý zápas odehrál v sestavě složené pouze z dívek.