OrlickoSokol Stodůlky U14
9:2(5:1)
st 21. 8. 2024 16:00 @ Ústí nad Orlicí - atletické hřiště, Přátelské utkání
39_20240821_205336.jpg

Čtrnáctka si v generálce úspěšně zastřílela

Proti vrstevníkům ze Stodůlek naši chlapci vstřelili hned devět branek.

Generálka na podzimní sezónu vyšla velmi dobře. Jak výsledkově, tak po herní stránce. Konečně se dostali do sestavy všichni hráči z momentálního kádru. Týmová hra byla velmi dobrá. Velmi dobrá mezihra s rychlým přechodem do útoku. Z toho jsme velice profitovali. Rodily se velmi pohledné akce, které většinou (už dle výsledku) končily gólem. Nechci výkon našeho týmu nijak přeceňovat, ovšem na druhou stranu musím uznat a být spokojený s přístupem hráčů, jak během měsíce zvládli adaptaci na velké hřiště. Kluci velmi dobře po celou dobu plnili taktické pokyny a hlavně se velmi dobře orientovali a pohybovali po hřišti. Výsledek je zaslouženou odměnou. Uvidíme, jestli se takhle dokážeme prezentovat i v mistrovské soutěži. Moc bych si to přál.