FC SLOVAN LIBEREC - mládež BOrlicko
1:1(0:1)
ne 8. 9. 2024 14:00 @ tráva Městský stadion, 3.Česká liga dorostu U 19 - skupina C, 5. kolo
72_20240909_080413.jpg

Devatenáctka přivezla zpod Ještědu bod

Lídra soutěže naši starší dorostenci nenechali vyhrát.

Na půdě prvního týmu tabulky nás čekalo skvěle připravené hřiště, na kterém jsme se chtěli poprat o co nejlepší výsledek. Utkali jsme se s nejvyšší kvalitou, proti které jsme kdy hráli. I přes naši snahu hrát aktivně nás často soupeř zatlačil až před naše pokutové území, občas při nás stálo i štěstí, ale kluci mu šli naproti svou snahou hrát na maximu. Podle toho, jak to vypadalo v kabině po zápase bych řekl, že někteří hráli až za hranu obětování. I přes to, že si bodu moc vážíme, tak nás trochu mrzí, že na konci první půle jsme neproměnili velkou šanci při samostatném úniku, mohlo to být ještě zajímavější.

Tyto zápasy nás posunou výše a pokud si kluci opravdu uvědomí, že mohou hrát naprosto s každým, bude to jedině dobře pro jejich další vývoj.