Související zápasy

33_20240816_172529.jpg

Dorost o víkendu hraje v Ústí

Už zítra můžete vyrazit na týmy Orlicka do Ústí nad Orlicí.

Dorosty se poprvé představí ve 3. lize dorostu na domácím hřišti.

Starší dorost bude chtít navázat na povedený herní výkon z Trutnova i výsledkově. Z našeho týmu je i po týdnu cítit, že si kluci uvědomují, že v Trutnově po bodech sahali. Týdenní přípravu si chlapci zpestřili přátelským zápasem s týmem dorostu FK Přední Kopanina, který je v Ústí nad Orlicí na soustředění. Zápas skončil poměrně jasně ve prospěch Orlicka. „V zápase s Čáslaví čekáme jiný průběh, ale za zápas s Kopaninou jsme rádi, hlavně z pohledu toho, že jsme si vyzkoušeli domácí hříště,“ hodnotí především přátelské utkání trenér týmu Ondra Hlaváček.

Sobotní výkop zápasu s Čáslaví je plánován na pravé poledne a kluci z Orlicka do něho půjdou s maximálním odhodláním: „Chceme podat co nejlepší výkon a vyhrát,“ zve diváky na utkání Kuba Husička, který se po letním přesunu z mladšího dorostu uchytil na levé straně obranného tria.

Mladší dorost začne své utkání ve 14:15 a naši chlapci budou chtít určitě navázat na premiérový zápas v Trutnově, kde získali všechny 3 body. Navíc se jim do sestavy vrací chlapci, kteří byli minulý týden na dovolených, takže v týmu panuje zdravá konkurence. Nenechte si ujít ani jejich utkání!

Žáci zatím o body nehrají

Žákovské soutěže startují až ve středu 28. srpna, takže kluci z Orlicka se zatím sehrávají v přípravných utkáních. Tento víkend se předvedou naše kategorie U14 v Poličce a U12 v Lanškrouně.