122_20241019_065923.jpg

Dorostenci doma přivítají Tempo Praha, starší žáci Náchod

V sobotu od 9 hodin v Libchavách pořádáme turnaj přípravek.

Oba týmy dorostu se utkají v sobotu na umělce v Ústi s pražský Tempem, který dlouhodobě patří mezi přední týmy 3. ligy. Starší dorostence čeká třetí tým tabulky. Naši kluci budou chtít navázat na týmový výkon z Náchoda. V kategorii U17 naše borce poté čeká dokonce druhý tým tabulky s velkou ofenzivní silou. Protože sedmnáctka Tempa je týmem, který má na svém kontě nejvíce nastřílených branek. V deseti zápasech se jim povedlo vstřelit už 51 branek!

Jak si naši kluci povedou, se můžete přijít podívat již dnes, v 10:30 začíná zápas starších dorostů, v 12:45 poprvé kopnou do meruny mladší.

Kategorie U15 a U14 budou chtít navázat na středeční výhry proti Chrudimi. Pokud budou chtít vyhrát i v neděli, budou si muset opět sáhnout na dno sil, protože soupeři z Náchoda jsou v tabulce vysoko. Patnáctka Náchoda je na 4. místě tabulky, čtrnáctka poté prozatím obývá druhou příčku své tabulky.

Mladší žáci cestují v sobotu do pražských Královic, kde je přivítá tým FC Háje Jižní Město. Výkop zápasu U13 i U12 je v 10:30.

Na hřišti v Libchavách se poté představí přípravky, na domácím turnaji se budou chtít naši chlapci určitě předvést na maximum a zazářit před svými fanoušky. Fandit jim můžete i vy, turnaj začíná v 9 hodin. Kategorii bambin čeká turnaj také v sobotu a naši nejmenší se předvedou v Letohradě.