79_20240914_080038.jpg

Dorosty čeká souboj nováčků, ostatní týmy mají své zápasy odloženy

Vzhledem ke klimatickým podmínkám je většina zápasů odložená.

Všechny žákovské týmy včetně přípravek budou mít tento víkend volný. Ke zrušení domácích zápasů kategorie U14 a U15 s Chrudimí podal více informací předseda klubu Roman Žďárský: „Předpověď počasí ukazuje na nedělní dopoledne a poledne velký déšť, umělý trávník v Ústí je už na hraně nyní a hlavně chceme mít kluky v bezpečí, z tohoto pohledu jsme se soupeřem domluvili na odložení utkání.“

Jediné dva týmy, které nemají zápasy zatím odložené, jsou týmy dorostů U19 a U17. Starší i mladší dorost po týdnu opět vyráží směrem k Ještědu, kde se utkají s týmem Ruprechtic. Stejně jako my je i náš zítřejší soupeř nováčkem ve 3. lize dorostu.

Starší dorost chce na půdě soupeře potvrdit vzrůstající herní formu, kterou naposledy potvrdil v Liberci. Mladší dorostence zlobí zdravotní stav, takže jejich sestava se předpokládat úplně nedá.

Oba zápasy se budou hrát na umělém trávníku v Hrádku nad Nisou. Starší mají výkop v 10 hodin, jejich mladší kolegové poté ve 12:15.