112_20241012_075401.jpg

Dorosty míří v neděli do Náchoda

Mladší žáci Náchoda na oplátku jedou k nám již o den dříve.

Již desátý zápas čeká naše starší i mladší dorostence ve 3. lize. V neděli ráno usednou kluci do autobusu a vyrazí do Náchoda, kde je domácí přivítají na umělce v Bělovsi. S nedělním soupeřem mají kluci zkušenost z letní přípravy, kdy se hrálo ve velkém vedru. Tuto neděli zažijí zápas zřejmě za odlišných klimatických podmínek. Starší dorost pojede do města na polských hranicích s cílem odčinit herní propad z posledních zápasů, zároveň došlo k úpravám v realizačním týmu. Mladší kolegové z U17 by rádi navázali na středeční výhru s Ruprechticemi.

Starší žáci znovu po týdnu vyrazí do po týdnu znovu do středních Čech, tentokráte do Čáslavi. Dle bodových zisků budou naši kluci v kategorii U15 i U14 v zápasech favority. Potvrdí toto očekávání? To se dozvíme v neděli, patnáctka začíná v 10 hodin a čtrnáctka o dvě hodiny později. Hrát se bude na umělém trávníku.

Mladší žáci přivítají soupeře z Náchoda na hřišti v Libchavách. Naši kluci měli kvůli podmáčenému hřišti minulý týden volno, v týdnu si však připomněli zápasový rytmus na Planeo cupu, kde obě kategorie mladších žáků U12 i U13 postoupili do dalšího kola. Sobotní zápasy začínají ve v 10 hodin.

Rovnou ze zápasu mladších žáků můžete vyrazit do Kerhartic na naše žákovské béčko, které na domácím hřišti přivítá od 13 hodin soupeře ze Sázavy u Lanškrouna.

Přípravky čeká v sobotu dopoledne další z turnajů, tentokráte ve Vysokém Mýtě, kde se krom domácích utkají dále se Žamberkem a Letohradem.

Nejmenší kategorie bambini má na programu sobotní turnaj v Sopotnici.