ne 18. 8. 2024 11:00 @ Lanškroun, Přátelské utkání

Dvanáctka hrála přátelák v Lanškrouně

V dalším utkání zajížděla naše kategorie U12 do nedalekého Lanškrouna.

Hodnocení:

Opět za horkého počasí jsme zajíždějí k dalšímu přípravnému utkání do nedalekého Lanškrouna. Do utkání jsme vstoupili s odhodláním a po skvěle zahraném rohu jdeme do vedení 1:0. Po vystřídání nám rychlostně vybavení útočníci domácího týmu nastříleli v rychlém sledu 3 góly. To samé se opakovalo v závěru první třetiny, která tedy skončila 6:2. V druhé třicetiminutové části jsme přistoupili k rozestavení 3-3-1 a hra se vyrovnala. Na domácích byla znát únava a iniciativu pomalu přebral náš tým a zaslouženě vítězí 2. část 0:2. Do poslední třetiny naši hráči nastoupili poprat se ještě o vítězství, ale stopky nám vystavily jak neproměněné šance, tak ofsajdové pasti domácích. Poslední část tedy skončila 0:0. Hráče chválíme za nasazení a bojovnost v perném počasí. Za zmínku určitě stojí, že tři ze čtyř gólů padly ze standardních situací (rohů).