čt 15. 8. 2024 18:00 @ Újezd u Přelouče, Přátelské utkání

Dvanáctka odehrála přátelák s U11 Pardubic

O rok mladší soupeře naši chlapci porazili o gól.

Hodnocení:

Do utkání jsme vstoupili aktivně a za necelých deset minut bylo skóre 5:0 v náš prospěch. Poté jsme proti o rok mladšímu soupeři stáhli hru na šest hráčů a hra se vcelku vyrovnala. Do konce první třetiny byl stav vyrovnán. V druhé třicetiminutovce jsme se vrátili do sedmičlenné formace, ale na hře už to tak nebylo znát. Protivník se rozehrál a průnikovými přihrávkami od záložníků se lehce dostával před naší branku. Do poslední třetiny naši hráči nastoupili už dost fyzicky vyčerpáni, ať už z důvodu velkého vedra, nebo zranění. Nicméně kluci otočili nepříznivé skóre a nakonec zvítězili 14:13. Hráče chválíme, že i v úmorném počasí a postupně v utkání v malém počtu hráčů ke střídání, zvládli odehrát zápas.