Související zápas

FK Orlicko
OrlickoSC XAVEROV H. POČERNICE
5:2(2:2)
ne 1. 9. 2024 12:00 @ Ústí nad Orlicí, 2.Česká liga žáků U 15 - skupina C, 4. kolo

Patnáctka Počernice porazila 5:2

V prvním domácím utkání sezony naši kluci dokázali jasně vyhrát.

Hodnocení:

V zápase, který jsme vyhráli 5:2, jsme museli čelit nepříznivému začátku. V 24. minutě jsme inkasovali první gól, ale rychle jsme zareagovali, když o dvě minuty později vyrovnal Tobiáš Netušil. Soupeř se však opět prosadil a ve 32. minutě šel do vedení 2:1. Naštěstí jsme do konce prvního poločasu stihli srovnat, když se ve 40. minutě trefil David Žďárský.

Druhý poločas už byl v naší režii. Ve 52. minutě nás do vedení posunul Alex Hanik, který přidal svůj druhý gól v 64. minutě. Mezitím se v 60. minutě prosadil také Václav Šusta, čímž jsme definitivně zlomili odpor soupeře a zajistili si vítězství.

Rádi bychom poděkovali všem rodičům za jejich neustálou podporu. Vaše fandění a přítomnost na zápasech nám dodává energii a motivaci k ještě lepším výkonům. Děkujeme, že jste s námi!

Více fotek ze zápasu najdete na našem facebooku!