102_20241004_224146.jpg

S víkendem přichází další zápasy týmů FK Orlicko

Zápasy mladších žáků byly odloženy.

Jako první půjdou o body bojovat starší dorostenci, hrát se bude na umělé trávě. Naši kluci se minulý týden v Praze rozjížděli po dvou týdnech pauzy pomaleji. Dodnes si výkon za rámeček nedali: „Určitě chceme předvést lepší výkon než na Hájích, předvést více aktivity a zvednout se běžecky,“ vzhlíží k zápasu proti Benešovu trenér U19 Ondra Hlaváček. Oba týmy dělí před zítřejším zápasem 2 body, které jsou zatím ve prospěch našeho týmu, který zatím obývá lichotivé šesté místo tabulky. Naši kluci se určitě nebudou chtít nechat v tabulce předskočit. Jaký výkon chlapci z devatenáctky předvedou, se můžete přijít sami přesvědčit.

V 13:15 poté vyběhnou na umělku jejich mladší kolegové z U17. Chlapci z Orlicka velmi touží po bodovém zisku, ideálně plném. Klub ze středních Čech má v tuto chvíli pouze o jednu výhru víc na svém kontě, tudíž naši chlapci nechají na hřišti určitě úplně všechno a budou chtít navázat na zlepšené výkony v posledních kolech.

Starší žáci jedou do Kolína, mladší budou mít volný víkend

Minulý týden hráli proti kolínské Spartě žáci mladší, tentokrát se tam v neděli předvedou proti kluci z U15 a U14. Patnáctka bude chtít navázat na dvě výhry za sebou. Čtrnáctka poté nepanikaří po poslední jednoznačné prohře v Trutnově a celý realizační tým v čele s trenérem Krummerem pokračuje ve své koncepční práci.

Zápasy mladších žáků s Čáslaví byly kvůli podmáčeným hřištím odloženy na středu 23. října.

Béčko žáků vyběhne ke svému domácímu zápasu v Kerharticích v sobotu od 10 hodin. Soupeřem jim bude spojený tým Zámrsku a Dobříkova.

Naše přípravky poté v krajské soutěži tento víkend pořádají domácí turnaj. Ten se odehraje v neděli od 9 hodin na ústecké umělce. Béčko přípravky jede v neděli na turnaj do Sloupnice.

Kategorie nejmenší – U7 poté jede v sobotu na turnaj do Vysokého Mýta.