MFK TrutnovOrlicko
1:2(0:0)
so 10. 8. 2024 17:00 @ Horní Staré Město - tráva, 3.Česká liga dorostu U 17 - skupina C, 1. kolo
29_20240811_213614.jpg

Sedmnáctka v divizní premiéře získala všechny body!

Náš mladší dorost bere 3 body za výhru 2:1.

S tímto soupeřem jsme se utkali na jaře v divizi žáků a zvítězili 3:0. Od začátku hrál Trutnov se snahou tuto porážku vrátit. Naše obrana však pracovala dobře a soupeře k ničemu nepustila. Útok však byl bezzubý. Ve druhém poločase po prostřídání jsme v útoku mnohem více zlobili. Přesto jsme dostali 1. branku, kdy po našem faulu před pokutovém území domácí útočník Chráska trefil přes zeď přesně horní roh. Hned z protiútoku však vyrovnal Pácl. Domácí ve snaze vyhrát otevřeli hru a my měli několik šancí. Po jedné z nich, kdy byl sražen ve vápně náš hráč, bezpečna proměnil pokutový kop Chaloupka. V zápase nám chyběli tři hráči z důvodu dovolených a vypomohli nám kluci z U19, roč. 2008.