Související zápas

FK Orlicko
OrlickoFK Čáslav
6:1(2:0)
so 17. 8. 2024 12:00 @ Ústí nad Orlicí, 3.Česká liga dorostu U 19 - skupina C, 2. kolo

Starší dorost doma získal doma všechny body

Druhé kolo, první zápas doma, první tři body do tabulky.

Hodnocení:

Do zápasu jsme šli s odhodláním nechat na hřišti všechno pro 3 body. Utkání ovlivnila desátá minuta, kdy šla Čáslav do desíti po červené kartě. Brzy se nám povedlo přesilovku zužitkovat, přidali jsme i druhou branku, ale šancí jsme měli více. Hosté dohráli první poločas v pasivním režimu.

Do druhé poločasu vsadila Čáslav vše na jednu kartu, začala být aktivní, napadala. My jsme působili velmi bojácným dojmem. Hostům se povedlo snížit a byli nadále nebezpeční, nám se povedlo změnit ráz utkání střídajícími hráči, kteří rozhodli o ději utkání třetí a čtvrtou brankou v síti hostů, které od sebe dělily pouhé 3 minuty. Tím byl odpor hostů zlomen a zápas jsme dohrávali v klidu a povedlo se nám ještě navýšit skóre, které ač hovoří jasně, tak ne úplně vypovídá o ději zápasu.

Osobně mám radost z výkonu Samuela Žďárského a hlavně z jeho zdraví, pokud mu bude držet, bude pro nás opět důležitým hráčem.

Hodnocení Matěje Horálka - střelce úvodní branky zápasu:

Myslím si, že už od úvodu zápasu byl náš výkon vcelku povedený a jsem rád, že i po krátkém zaváhaní v začátku druhého poločasu jsme zvládli vstřelit další branky, dostat zápas zpět na naši stranu a zakončit zápas výhrou.

Po standardní situaci jsme se dostali ke střele, která skončila břevnem, balon se odrazil ke mně na úroveň penalty, kde jsem zůstal sám a mohl jsem tak zakončit skákavý míč do prázdné brány.

Matěj Horálek o první brance, kterou vstřelil ve 13. minutě utkání.