OrlickoFC Slavia Hradec Králové
so 24. 8. 2024 10:00 @ Libchavy - hřiště u myslivny, Přátelské utkání
44_20240825_091227.jpg

Třináctka odehrála generálku s hradeckou Slávií

U13 má za sebou poslední zápas před startem soutěže.

Dne 24.8. jsme nastoupili do posledního přípravného utkání před začátkem sezóny. Do utkání jsme nastoupili hned po příjezdu ze soustředění, a to se na výkonu našeho týmu bohužel projevilo. Od první minuty klukům chyběla dynamika a rychlost, a tak jsme byli svědky řady nepřesností a nedorazů, které vedli k tomu, že zejména směrem do defenzivy jsme působili velmi chaoticky. I přes tyto problémy jsme si po celý zápas udržovali mírnou převahu, kterou jsme přetavili do vydřeného ale zaslouženého vítězství 11:6.
Kluci zaslouží pochvalu za to, že i přes velikou únavu v zápase bojovali až do poslední minuty. Naopak nás po celé přípravné období trápí lepší zahrávání standartních situací a rychlejší přepínání z útočné do defenzivní činnosti.