22:4
po 12. 8. 2024 15:30 @ Libchavy - hřiště u myslivny, Přátelské utkání

Třináctka si poradila s Bráníkem

V dalším přátelském utkání U13 jasně vyhrála.

Ve velikém vedru jsme sehráli další z přípravných zápasů na podzimní část sezóny. Na začátku utkání jsme se potýkali s množstvím nepřesností a opět jsme dokázali zahodit nespočet šancí. Jen v prvních deseti minutách jsme třikrát orazítkovali tyč a netrefili z metru prázdnou branku,  a tak nečekaně udeřil soupeř. Po nezachyceném náběhu za obranu jsme byli po zásluze potrestáni 0:1. Kluci ale velmi dobře zareagovali, zpřesnili kombinaci a konečně jsme se začali prosazovat i v zakončení. Ještě do konce první třetiny jsme zápas otočili v náš prospěch, kdy první třetina skončila 7:1. Soupeř i přesto že nastoupil ve velkém množství hráčů, začínal postupně odpadávat fyzicky, a tak skóre ve druhé třetině  začalo velmi rychle narůstat. Druhá třetina utkání už byla celá v naší režii, a tak se skóre zastavilo na čísle 14:2. Ve třetí části hry už soupeř pod našim tlakem kupil řadu chyb, a tak se skóre zastavilo až na čísle 22:4.

Kluci určitě zaslouží pochvalu, že i v tak úmorném vedru dokázali hrát v tempu po celý zápas a i za cenu chyby se neustále pokoušeli o kombinační hru. Pracovat nadále musíme na zakončení a na pohybu hráčů bez míče. Nadále jsme ve fázi zkoušení nových hráčů, kteří se postupně zapojují do přípravy našeho týmu.