ne 8. 9. 2024 10:00 @ Libchavy, 2.Česká liga žáků U 13 - skupina C, 5. kolo

Třináctka slaví výhru nad Chrudimí

V dalším kole soutěže U13 přivítala Chrudim.

Hodnocení:

Další velice těžký zápas jsme sehráli na domácím hřišti proti týmu MFK Chrudim, který skončil v loňském ročníku na druhém místě. Od začátku se hra odvíjela ve vysokém tempu, kdy se nás soupeř pokoušel přehrát zejména pomocí dlouhých míčů za naší obranu a důrazem v osobníchsoubojích. My jsme naopak těžili z dobré organizace hry a rychlého přechodu do útoku. První dvě třetiny zápasu byly velmi vyrovnané a až díky dobře zvládnuté koncovce druhé třetiny jsme soupeři odskočili na rozdíl 3 branek. Skóre po druhé třetině 6:3. S odhodláním nevrátit soupeře do zápasu nějakou zbytečnou chybou jsme vlétli do třetí třetiny ve velkém stylu a po vstřelení dalších dvou branek jsme soupeře definitivně zlomili. Utkání jsme za vytrvalého povzbuzování dotáhli do parádní koncovky 10:4 v náš prospěch. Zápas rozhodla zejména lepší organizace naší defenzivy a důraz v pokutovém území soupeře kde jsme většinu gólů vstřelili po dorážkách našich střel.