út 10. 9. 2024 17:00 @ ČAFC tráva, 2.Česká liga žáků U 13 - skupina C, 2. kolo

Třináctka vyhrála na ČAFCe

Proti pražskému soupeři naši kluci dokázali skórovat 16x!

Hodnocení:

V rychlém sledu jsme sehráli další mistrovské utkání tentokráte na půdě pražské ČAFC. Do utkání jsme vlétli ve velkém stylu a v osmé minutě jsme zvyšovali skóre už na 5:0. Bohužel jsme následně i vinou většího prostřídaní polevili a soupeř toho dokázal rychle využít ke snížení. První třetinu jsme nakonec vyhráli v poměru 7:2. Vstup do druhé třetiny se nám moc nepovedl a naše hra ztratila tempo a nasazení. Ve druhé polovině této třetiny kluci pochopili, že bez nasazení a důrazu to nepůjde a odměnou jim za to byla zlepšená hra a další góly v soupeřově síti. Po druhé třetině tak skóre bylo 13:4. Třetí třetina se už odehrávala v poklidném tempu, kdy jsme skóre ještě lehce navýšili až do finální podoby 16:4. V zápase jsme si jen potvrdili, že pokud všichni kluci dodržují principy naší hry, tak je předvedená hra velmi kvalitní, ale pokud přestaneme hrát všichni na 100%, tak se to hned projeví na hře i na výsledku.