117_20241015_143907.jpg

U10 hrála na turnaji ve Vysokém Mýtě

Další ze série krajských turnajů mají naši kluci za sebou. Připsali si hned dvě vítězství.

Zápasy na turnaji:

• Orlicko -  Vysoké Mýto   4:5
  • Orlicko - Žamberk   9:3
  • Orlicko - Letohrad   6:0

Hodnocení turnaje:

Po domácím turnaji v minulém týdnu, kdy naši chlapci působili lehce ospalejším dojmem než soupeři, jsme v Mýtě opět sehráli velice kvalitní turnaj. Naše předvedená hra snesla již velice přísné parametry, což mělo za důsledek i dobré výsledky. První zápas s Mýtem byl velice vyrovnaný, bohužel byl soupeř v závěru šťastnější. Další dva zápasy již probíhaly herně v náš prospěch. Chlapce musím pochválit za spousty pěkných akcí a herních situací. Stejně tak děkuji za podporu rodičům. V příštím týdnu se opět sejdeme na dalším domácím turnaji.

Sestava Orlicka U10 na turnaji:

Denis Beyer - Dominik Dostál, Alexander Lehký, Matyáš Buben, Adam Vavřín, Tomáš Kyba, Tobiáš Machálek, Daniel Čermák, Miroslav Plaček