128_20241021_105814.jpg

U10 se představila na domácím turnaji v Libchavách

Na předposledním turnaji nastříleli naši kluci 18 branek!

Zápasy na turnaji:

• Orlicko - Choceň   1:3
  • Orlicko - Pardubičky   5:2
  • Orlicko - Polička   12:0

Tuto sobotu jsme se opět po týdnu sešli na dalším domácím turnaji, tentokrát hraném na hlavním hřišti v Libchavách.  V prvním zápase jsme narazili na tým Chocně. Stejně jako v posledním zápase s tímto soupeřem jsme nenašli recept na silovou, místy až agresivní hru Chocně a odešli jsme poraženi. K tomuto výsledku pomohl nejvíce hostující brankář, který chytil 4 jasné góly. Do druhého zápasu proti Pardubičkám se nám podařilo chlapce zdravě nabudit. Vyhrávali souboje s fyzicky statnými hráči Pardubiček a za to byli odměněni výhrou. Poslední zápas s Poličkou probíhal herně jednoznačně a soupeře jsme téměř k ničemu nepustili. Chlapce musím opět pochválit za spousty pěkných akcí a herních situací. Stejně tak děkuji za podporu rodičům při zápasech a za občerstvení pro kluky do kabin. V příštím týdnu zajíždíme na dohrávaný turnaj do Nemošic, zde zakončíme podzimní část turnajů.

Sestava FK Orlicko U10 na turnaji:

Denis Beyer - Dominik Dostál, Alexander Lehký, Matyáš Buben, Adam Vavřín, Tomáš Kyba, Tobiáš Machálek, Miroslav Plaček, Václav Procházka, Teodor Babčan, Adam Gorun