so 12. 10. 2024 10:00 @ Libchavy, 2.Česká liga žáků U 12 - skupina C, 10. kolo

U12 si zastřílela proti Náchodu

Chlapci z dvanáctky se proti svému soupeři prosadili hned 15x!

Hodnocení:

K dalšímu mistrovskému utkání jsme nastoupili na domácím trávníku proti papírově slabšímu soupeři z Náchoda. Hned od začátku jsme soupeře zatlačili a oproti minulému zápasu jsme měli i srovnaná mířidla a 1. třetinu vítězíme v poměru 5:0. Do druhé třetiny jsme vstoupili s obměněnou formací, za účelem vyzkoušet si nějaké nové herní situace. I tato 2, třetina byla plně v režii našich kluků a vítězíme ji v poměru 6:1. Třetí třetina se již nesla v poklidném tempu a i tu jsme zvítězili 4:2 a stanovili tak konečné skóre zápasu 15 : 3. Za zmínku stojí tři hattricky našich kluků - Mňuk, Brdíček, Konečný! Kluci zaslouží obrovskou pochvalu za předvedenou hru a dodržování jasně stanovených cílů a taktik v zápasu.

K dalšímu utkání budeme v sobotu 19.10. zajíždět k soupeři FC Háje JM, tak nám držte palce.