Související zápas

FK Orlicko
SC XAVEROV HORNÍ POČERNICEOrlicko
2:11(2:3, 0:1, 0:7)
ne 1. 9. 2024 11:15 @ XAVEROV H. Počernice - tráva, 2.Česká liga žáků U 12 - skupina C, 4. kolo

U12 veze vítězství z Počernic

Proti Xaverovu se náš tým střelecky prosadil hned 11x

Za krásného počasí, na skvělém stadionu jsme nastoupili k druhému mistrovskému utkání na půdě SC Xaverova Horni Počernice. Začátek utkání byl z obou velmi vyrovnaný a góly začaly padat až na konci první třetiny, která skončila 3:2 v náš prospěch. V druhé třicetiminutové části byla hra stále vyrovnaná a v některých soubojích se začínalo i jiskřit (dvě žluté karty). Přesto se nám podařilo vstřelit branku a zvítězit tak i druhou část 1:0. Do poslední třetiny naši hráči nastoupili namotivováni a plní odhodlání vyhrát a za hru byly odměněny i gólově. Po nádherných kombinačních akcích vítězíme poslední třetinu 7:0. Hráče chválíme za nasazení a bojovnost, v poslední části opět i za předvedenou hru.