Související zápas

FK Orlicko
FC Háje JMOrlicko
4:7
so 19. 10. 2024 10:30 @ TJ Sokol Královice - tráva, 2.Česká liga žáků U 12 - skupina C, 11. kolo

U12 zvládla těžký zápas na půdě pražských Hájů

V zápase vstřelili hned dva naši malí borci hattrick!

Hodnocení:

K dalšímu mistrovskému utkání jsme zajížděli k těžkému soupeři FC Háje JM. Soupeř se do nás od začátku zakousl a po pěti minutách se dostal do vedení 2:0. Následně kluci zjistili, že musí zabrat, a tak se také stalo. Ještě do konce 1. třetiny otočili skóre ve svůj prospěch 2:4. Druhá třetina se nesla ve stejném duchu. Hra se přelévala z jedné strany na druhou. Výborné nasazení a skvělé tempo určilo výsledek 2. třetiny v náš prospěch 1:2. Třetí třetina opět probíhala ve velmi rychlém tempu a kvalitní hře na obou stranách. Domácím se podařilo snížit, ale naši kluci opět kontrovali a určili skóre 3. třetiny na 1:1. Konečné skóre zápasu 4 : 7. Za zmínku stojí opět dva hattricky našich kluků - Červinka, Mňuk! Kluci zaslouží obrovskou pochvalu za předvedenou hru a dodržování taktických pokynů v zápasu.

Další utkání bude na domácím hřišti již ve středu 23.10. a soupeřem bude FK Čáslav, tak nám držte palce.