so 12. 10. 2024 10:00 @ Libchavy, 2.Česká liga žáků U 13 - skupina C, 10. kolo

U13 nad Náchodem také vyhrála

Domácí utkání se hrálo v Libchavách.

Hodnocení:

V rychlém sledu, další z těžkých zápasů, který jsme odehráli v domácí RŽ aréně. Čekal nás velmi nepříjemný soupeř, který má velmi rychlý přechod do útoku a každou chybu dokáže nekompromisně potrestat. Úvod zápasu byl však plně v naší režii a jen díky naší nízké produktivitě bylo skóre v 15 minutě "jen" 3:0. Po naší chybě v rozehrávce soupeř reaguje a snižuje na 3:1. Před odchodem na první pauzu dáváme naštěstí uklidňující gól na 4:1.Vstup do druhé třetiny byl opět dobrý, ale bohužel nás nadále trápil výborně chytající brankář soupeře a naše neproduktivita. A tak bohužel opět po naší nedůslednosti soupeř snižuje na 4:2. Reakce kluků byla dobrá a rychle odpovídáme dvěma góly a navyšujeme na 6:2.Do konce druhé třetiny ještě oba týmy jednou skórují, a tak se jde na pauzu za stavu 7:3.Třetí třetina byla bohužel z naší strany nejslabší, kazili jsme spoustu i těch nejjednodušších nahrávek a sami se tak dostávali pod tlak soupeře. Naštěstí několik závarů před naší brankou jsme přežili bez úhony a naopak po krásně sehraném rychlém protiútoku navyšujeme na 8:3. V samém závěru ještě soupeř koriguje a upravuje tak koncové skóre do podoby 8:4.