Související zápas

FK Orlicko
SC XAVEROV HORNÍ POČERNICEOrlicko
9:15
ne 1. 9. 2024 11:15 @ XAVEROV H. Počernice - tráva, 2.Česká liga žáků U 13 - skupina C, 4. kolo

U13 vyhrála v Počernicích

Naši chlapci přivezli výhru 15:9.

Hodnocení:

Ve druhém zápase letošní sezóny, jsme zavítali na horkou půdu Xaverova, který v loňském ročníku skončil na pěkném 3.místě. Od začátku se potvrdilo, že nás čeká úplně jiný zápas, než jaký jsme sehráli v týdnu s Cidlinou. Žádné nakopávané míče, ale výborná výstavba hry a kombinace podpořená hrou brankáře, který se nebál vyvážet míč až na naší polovinu. Díky dobrému vstupu do utkání, jsme díky chybné rozehrávce soupeře dokázali  dvakrát potrestat vysoké postavení brankáře. Bohužel jsme poté polevili a soupeř nás rychle potrestal a skóre po našich laciných chybách vyrovnal. Po první třetině se skóre rychle měnilo a do přestávky jsme šli za stavu 5:3.Do druhé třetiny jsme vstoupili opět velmi dobře a soupeři jsme odskočili na rozdíl 6 gólů. Poté zřejmě pod dojmem toho, že se nic nemůže stát,  jsme opět nepochopitelně polevili a  po nesmyslných chybách třikrát rychle inkasovali. Naštěstí nás vysvobodila druhá přestávka. Po důrazné promluvě, kdy jsme připomínali klukům minulý zápas, který jsme ztratili ve třetí třetině jsme se vrhli do závěrečné části. Naštěstí kluci tentokrát nic nepodcenili a soupeře nepustili zpět do zápasu. Naopak po pěkných kombinačních akcích jsme skóre zápasu navýšili do finální podoby 15:9.