OrlickoFK Dukla Praha
čt 1. 8. 2024 16:00 @ Ústí nad Orlicí, Přátelské utkání
15_20240801_201004.jpg

U14 v prvním přáteláku porazila Duklu Praha

Své první utkání v nové sezoně má za sebou i naše čtrnáctka. V zápase hraném na 3x30 minut zvítězila nad pražskou Duklou v poměru 6:4.

Hodnocení zápasu:

První přípravný zápas. V 90 minutách se protočilo 16 hráčů. Kluci se učí vnímat prostor velkého hřiště a hrát v 11 hráčích. Výsledek zápasu 6:4 se soupeřem Duklou Praha o ročník mladším je třeba brát s rezervou. Myslím, že k vidění byla vidět slušná rozehrávka, výstavba hry a pěkné rychlé ofenzivní akce našeho týmu. Pokud k výsledku připočteme ještě námi nastřelené tři tyče a jedno břevno, průběh zápasu je zřejmý. Samozřejmě není třeba výsledek nijak přeceňovat, protože na U14 hrála dnešní přípravný zápas proti soupeři o ročník mladšímu. (Již jsem zmiňoval). Přesto jsme s výkonem a přístupem hráčů k zápasu spokojeni.

Horní řada: Jan Endyš (vedoucí týmu), Ondřej Endyš, Patrik Orel, Oliver Martinec, Daniel Galba, Martin Šimek, Miroslav Šlezingr, Václav Kubelka, Jan Krummer (trenér)

Dolní řada: Petr Dušek, Oliver Tomka, Zdeněk Mucha, JT Martinec, Kryštof Kočí, Radek Mňuk, Jakub Tareš, Jan Hlávka, Matěj Hruška