OrlickoČAFC Praha
4:3(2:2)
st 11. 9. 2024 17:30 @ Libchavy, 2.Česká liga žáků U 14 - skupina C, 2. kolo
78_20240912_121823.jpg

U14 vyhrála poslední akcí zápasu!

Ve velmi aktivním zápasu rozhodli naši chlapci o vítězství takřka v poslední vteřině.

Hrál se vyrovnaný zápas, od začátku ve velmi dobrém tempu. Bohužel jsme z toho gólově nic nevytěžili. Naopak soupeř po naší levé straně rychle pronikl do vápna a šel do vedení. Ihned výborná reakce našich hráčů - Kubelkova parádní finální přihrávka na Mňuka, který vyrovnal. Ke konci poločasu šel do vedení opět soupeř. Znovu se nám podařilo skóre rychle srovnat. Tareš rychle rozehrál volný přímý kop a Hodovanets vyrovnal. Druhý poločas se odehrával v podobném scénáři, ovšem už ne v takovém vysokém herním tempu. Soupeř měl velké šance, nás podržel gólman Hruška. My jsme měli také šance, nastřelili břevno... Opět šel do vedení soupeř ze situace podobné u jeho prvního gólu, únik po naší levé straně. Nám se povedl znovu rychlý vyrovnávací gól, kdy jsme balón do sítě doslova dotlačili. V samotném závěru zápasu jsme měli mírný tlak. Soupeř stále hrozil nebezpečnými brejky a vytvářel si šance. Nakonec jsme byli my tím šťastnějším týmem. Galba z velkého střeleckého úhlu prostřelil brankáře hostí a vstřelil vítězný gól. Tentokrát se štěstí přiklonilo na naši stranu, ovšem kluci si to absolutně zaslouží za svůj herní a fyzicky výborně zvládnutý výkon.