OrlickoMFK Chrudim
1:0
st 16. 10. 2024 15:00 @ Ústí nad Orlicí, UMT, 2.Česká liga žáků U 15 - skupina C, 6. kolo
121_20241017_082808.jpg

U15 doma porazila Chrudim

Tři body přineslo nejtěsnější vítězství 1:0.

Včera jsme odehráli dohrávku odloženého kola proti týmu z Chrudimi na naší UMT. Po výkonu z víkendu a naší současné formě  jsme čekali debakl s kvalitním soupeřem z vrchní části tabulky. Ale co jsme viděli za 80 minut zápasu, na to jsme koukali všichni s otevřenou pusou. Naši kluci byli jako kdyby je někdo polil živou vodou, vyhrávali osobní souboje, dobře vystupovali a dostupovali soupeře, dostávali se do šancí a na druhou stranu soupeře takřka do ničeho nepustili. Soupeři dělal velký problém náš presing, nemohl kombinovat, v soubojích jeden na jednoho jsme také obstáli. Toto utkání hodnotíme jako jeden z nejlepších výkonů podzimu. Jen tak dál pánové, děkujeme vám za včerejší výkon. Nesmíme zapomenout poděkovat za podporu našich fanoušků a fanynek.

Galerie - FK Orlicko U15 - MFK Chrudim

2.Česká liga žáků U 15 - skupina C, 6. kolo