Související zápas

FK Orlicko
FC Sellier & Bellot VlašimOrlicko
3:1(0:0)
so 24. 8. 2024 12:15 @ Vlašim, Na lukách - tráva, 3.Česká liga dorostu U 17 - skupina C, 3. kolo

U17 z Vlašimi také bez bodu

O body přišla naše sedmnáctka až v závěru utkání.

Hodnocení:

Utkání bylo zahájeno v pravé poledne za obrovského vedra, teploměr se usadil nad třicítkou. Hned ve 3. minutě jsme museli střídat pro obnovené zranění. V 1. poločase jsme se dostali několikrát do slibných šancí, ale bez efektu. Chyběla finální přihrávka. V 53. minutě jsme pro zranění opět museli vystřídat. V 56. minutě po rohovém kopu jsme se ujali vedení. V obrovském vedru začaly klukům ubývat síly. Domácím se v 71. minutě podařilo vyrovnat. I přes tlak domácích jsme se několikrát dostali do rychlých brejků. V závěru zápasu jsme dostali druhý gól. Rozhodčí se i přes nehorázné teplo rozhodl nastavit další 4 minuty a v poslední minutě nastavení se podařilo domácím, kteří měli 5 hráčů ročníku 2008 a na lavičce 6 náhradníků, definitivně rozhodnout. Kluky je třeba pochválit za velmi dobrý výkon, prakticky se vydali ze všech sil. Je škoda, že jsme neměli s sebou víc hráčů na střídání.