Související zápas

FK Orlicko
MFK TrutnovOrlicko
4:2(1:2)
so 10. 8. 2024 14:45 @ Horní Staré Město - tráva, 3.Česká liga dorostu U 19 - skupina C, 1. kolo

U19 se i přes povedený výkon vrací z Trutnova bez bodu

První zápas v divizi nepřinesl staršímu dorostu bodový zisk, když rozhodující branka padla tři minuty před koncem.

Hodnocení:

V Trutnově jsme předvedli velmi dobrý výkon. Kluky nesložil začátek zápasu, když jsme zahráli ve vápně nešťastně rukou a z nařízené penalty jsme hned prohrávali. Ba naopak je tento moment nakopl a troufám si říci, že v prvním poločase jsme soupeře výrazně zaskočili. Druhý poločas domácí předvedli zlepšený výkon, my byli naopak trochu bojácnější. Osobně vidím rozhodující faktor v tom, že jsme naše šance neproměnili nebo dokonce prováhali. V tom nám byl zápas jasnou ukázkou toho, že v divizi musíme hrát rychleji. Na mysli však neklesáme, poučíme se a půjdeme do dalších zápasů se vztyčenou hlavou.