Související zápasy

74_20240910_082007.jpg

Vložené kolo odehrají všichni naši žáci s pražskou ČAFCou

Mladší žáci hrají již dnes, starší zítra v Libchavách

Kategorie U12 a U13 usednou dnes do autobusu a vyrazí do pražských Záběhlic, kde v současné době sídlí klub, jehož kořeny sahají až do 19. století, protože založen byl v roce 1899 jako  Český Athletic & Football Club. Tím je vysvětlena neobvyklá zkratka. V dávné minulosti tým dospělých ČAFCy působil v československé lize, dnes jejich muži hrají Pražský přebor.

Zápasy dvanáctky i třináctky startují v 17 hodin.

Starší žáci odehrají své zápasy na hřišti v Libchavách zítra

Jako první ke svému zápasu vyběhnou kluci z kategorie U15, kteří mají výkop v 15:30. Naši chlapci jsou po vítězství ve Svitavách v dobré náladě, kterou si budou chtít určitě přenést i do středečního utkání a natáhnout šňůru výher již na 3.

V 17:30 zahájí svůj zápas čtrnáctky. I tady naši kluci budou jistě chtít navázat na svitavské vítězství.