ne 4. 8. 2024 10:00 @ Libchavy, Přátelské utkání

V Libchavách odehrála přátelák U13 s hradeckou Slávií

Ve svém druhém přátelském utkání si naše třináctka připsala jasné vítězství.

Hodnocení:

V dalším přípravném zápase jsem se utkali s nám dobře známým týmem FK Slavia Hradec Králové, se kterým se pravidelně potkáváme během celé sezóny. Do zápasu jsme vstoupili velmi dobře a díky velmi dobrému napadání a dostupování hráčů jsme se rychle dostali do vedení. Po celou dobu první třetiny jsme udávali tempo zápasu a velice slušně kombinovali. Tuto část zápasu jsme vyhráli v poměru 4:0. Vstup do druhé třetiny nám taky vyšel a rychle jsme navýšili skóre na 6:0, pak jsme bohužel i díky většímu prostřídání polevili a soupeř toho hned využil ke snížení stavu na 6:3, na hřišti jsme v této pasáži hry nedrželi své pozice a byli nedůrazní v soubojích. Tato třetina skončila v poměru 7:3.Ve třetí třetině jsme se vrátili k naší hře, což se brzy začalo projevovat i na výsledku. Soupeře jsme zatlačili a po celou tuto třetinu jasně dominovali. Zápas nakonec skončil 12:3 v náš prospěch. Kluci zaslouží pochvalu za předvedený výkon, kdy po většinu zápasu jsme byli lepším týmem a jen díky krátkému polevení ve druhé třetině nebylo skóre ještě vyšší. Pracovat nadále musíme na koncentraci po celou dobu zápasu, která by nás ve vyrovnanějších zápasech mohla mrzet.